Słowacja latem


O tym, ze lubimy sobie zimą wyskoczyć na zaśnieżone szosy Słowacji, pisałam już nie raz (a dokładnie dwa razy). W ostatnie wakacje, przy okazji zwiedzania słowackich skalistych gór, mieliśmy okazję przemierzyć naszą zimową trasę, a także kilka innych, tym razem po czarnym asfalcie. Wrażenia są oczywiście diametralnie inne, chociaż zmieniła się tylko pora roku :) Ale i teraz polowaliśmy z obiektywem przez szyby samochodu na soczyście zielone pejzaże. Jak miło oglądać sobie teraz słowackie niebo, siedząc w domu pod kocem i starając się nie wyglądać za okno. Łódzka zima może i była ładna przez chwilę, ale teraz weszła w najkoszmarniejsze stadium; śniegopodobnej substancji zamarzniętej na trawnikach nie da się określić inaczej, jak apogeum brzydoty. No to Słowacja once again:


A tutaj mamy dla was nową wersję tapety na windowsa :)


I jeszcze kilka fajnych fotek z trasy:


Za Słowacją tęsknią (jeśli dobrze zgaduję): Mad, Krisk8, Koteksonki, Dora i Zava. Oby do wiosny, kochani, oby do wiosny ;)

Wyświetl większą mapę

5 komentarzy:

 1. Takie wspomnienia są świetne :)
  O.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tęsknimy , tęsknimy ...
  pomimo tylu godzin spędzonych w samochodzie to i tak powiem - WARTO !!! :)

  nie ma co kryć - to były zajebiste wakacje :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Obieżyświatko, czasami tylko takie wspomnienia pomagają przetrwać pluchę :)

  Aga, też tak uważam :) Z wyjątkiem tego, że ja w samochodzie mogłabym właściwie zamieszkać (gdyby był wyposażony w łazienkę i kuchnie, oczywiście) :D

  Kris, a gdzie Ę? :)

  OdpowiedzUsuń