Dream Team aka MY :)

Czas wielkanocnej zadumy i refleksji już prawie za nami. Za nami także 3 lata mojej radosnej twórczości na blogu. Przed nami - jeszcze wiele, wiele więcej. Zanim jednak napiszę nowy rozdział naszej powieści drogi, pozwólcie, że przedstawię głównych bohaterów...


Panie i Panowie - oto DREAM TEAM, znany także w latach późniejszych jako PRO-FUN TEAM.

Ostrowo
                                         
Czyli:

Mad aka Raga
Zbieżność z anglojęzycznym słowem o tym samym znaczeniu jest przypadkowa. Nick Mad pochodzi ściśle od imienia założycielki bloga, niestrudzonej eksploratorki map, odnajdującej za ich pomocą najbardziej fantastyczne miejsca do zwiedzenia i najbardziej odjechanych ludzi do poznania (nie mylić z Poznaniem), a żeby być już tak do końca skromną - niezastąpionej plannerki większości przygód, które jednakże pozostałyby na zawsze w jej marzeniach, gdyby nie paczka przyjaciół, dzięki którym może je realizować.

                                           


Krisk8
Praha

Driver na absolutnie wszystkich wycieczkach, niekiedy jedzie tramwajem lub autokarem - ale i wtedy próbuje prowadzić. Przyszedł na świat z wbudowanym prędkościomierzem i GPS. Gdy był mały, chciał zostać wyścigówką. Znawca pojazdów i szos wszelakich, władca asfaltu i nawierzchni utwardzanych. Główny organizator, obracający słowa w ciało, sprawca noclegów i dowódca centrum łączności ze wszechświatem. Uwaga: nie należy pozostawiać na dłuższy czas bez połączenia z portem USB.

                                        

Koteksony
Łeba

ThT - survivalowiec. Rozpoznaje pojazdy jednośladowe po bieżniku, tropi salamandry na zboczach gór podczas burz. Zawsze w pełni ekwipunku, przygotowany na każdą pogodę. Medyk z pełnym wyposażeniem apteczki. Znawca ryb słodkowodnych i roślin doniczkowych. Wie, co w trawie piszczy, a jak nic nie piszczy, to potrafi dojść, dlaczego. Ma wiele życiowych misji i każdą traktuje poważnie.

Agula aka Mikola - specjalistka od fotografii spontanicznej; dzięki niej mamy dokumentację wielu obiektów, których się nie zauważa lub szybko zapomina. Rozbudza pasję w sobie i w całej paczce. Zna swoją wartość i ceni obiektywizm; kitu jej nie wciśniesz. Nieustraszona; dzielnie znosi nasze odpały, a wszystko można wynagrodzić jej za pomocą leżaczka pod palmą. Waży, rozważa i wydaje werdykty; trafna puenta, niekoniecznie werbalna - to jej tajna broń. 

                           

Zava
Adrspach


Władca czasu. Potrafi przewidzieć przeszłość oraz wydłużać teraźniejszość w nieskończoność. Niekiedy jego pętle czasu splatają się z naszymi, wtedy jest niezastąpionym kompanem przygód. Niech was nie zwiedzie łagodne spojrzenie; to twarda sztuka i wie, czego chce, tylko nie zawsze mu się chce. Samonaprawialny; nawet koła w samochodzie dokręcają mu się same. Mistrz lansu we free-fallu.
                                      
Nina aka Dora
Adrspach

Czarownica. Gotuje wywary z pięciu żywiołów w samodzielnie ulepionych garnkach. Ma czarnego kota, który ukrywa się pod postacią mopsa. Ma też sowę, ale nikt jej nigdy nie widział. Pójdzie wszędzie, ale najbardziej lubi spokojne, sielankowe klimaty skansenów. Wyjątkowo utalentowana fotografka, specjalistka od kreowania nastrojów.

                                    


Arek
Gródek/Kłomino

Naczelny alchemik, zna skład i tabele wszelkich pasz dostępnych na rynku. Potajemnie szykuje się do wojny, śpi z minibombą nuklearną pod poduszką. Jeśli obdziewa szaty inne niż czarne, wiedzcie, że coś się dzieje. Umysł abstrakcyjny, mowa lakoniczna (dopóki się nie rozkręci), tolerancja na głupotę śladowa. Rebeliant, konspirator, podobno lubi podziemia. Można go obłaskawić kokosowym batonikiem. 

                                           


Tribute to my team :)

9 komentarzy:

 1. Miło Was poznać :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiamy również Gania76 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetne przedstawienie się :) Fajną jesteście grupą :)
  Powodzenia w wielu jeszcze wyprawach!
  Pozdrawiam.
  O.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obieżyświatko, dzięki :) Mam nadzieję że wiele wypraw jeszcze przed nami :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiamy, ZielonaMilo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj,
  Miło Cię poznać, jak i całe towarzystwo. Obejrzałem Twojego bloga i już jestem fanem. Bardzo sympatycznie opisałaś siebie i znajomych, a tematyka bloga jest mi bardzo bliska. Sam uparcie od wielu lat dokonuję licznych wypraw i jest to mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu.
  Dziękuję za wizytę u mnie i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki Wkraj, bardzo mi miło że zajrzałeś w moje skromne progi :) Zgadzam się w 100% - wyprawa w znane i nieznane to najlepszy sposób spędzania czasu wolnego, nigdzie nie wypoczywa się tak, jak w podróży. Pozdrawiam i zapraszam częściej!

  OdpowiedzUsuń